Polecamy

Polecamy

Jak zwiększyć wartość nieruchomości?

Pytanie to gorączkowo zadają sobie wszyscy, którzy pragną sprzedać swój dom czy mieszkanie. Jak sprawić, aby uzyskać optymalną cenę, która by nas zadowalała? Aktualnie rynek nieruchomości jest bardzo wysycony, jak zatem zwrócić uwagę na naszą ofertę?

Jedną z alternatyw jest niezwykle prosta ale skuteczna metoda, dzięki której radykalnie zmienimy oblicze swojego domu. Ten zabieg to zastosowanie listew przypodłogowych. To właśnie z ich pomocą uzyskamy pożądany efekt a nasze mieszkanie nabierze stylu i elegancji. Listwy i cokoły podłogowe stanowią naturalne dopełnienie wystroju wnętrza, zapewniają estetyczne przejście podłogi w płaszczyznę ściany. Ponadto są bardzo praktycznym rozwiązaniem, kiedy chcemy zamaskować kable, czy końcówki tapet.

Innym pomysłem, aby podnieść walory wnętrza i nadać mu klasyczny charakter, jest zastosowanie paneli ściennych. Taka dekoracja, nawiązująca do stylu angielskiego, pasuje zarówno do salonu, jak i kuchni czy przedpokoju. Przy niewielkim nakładzie pracy, za pomocą paneli ściennych czy wysokich cokołów podłogowych, radykalnie zmienimy każde pomieszczenie.

W zależności od charakteru mieszkania, możemy wybierać w dodatkach nawiązujących do klasycznego stylu lub nowoczesnych, nawet modernistycznych. Bez względu na to, na jaką opcje się zdecydujemy, zastosowanie listew przypodłogowych czy paneli ściennych doda naszemu domowi elegancji i sprawi, że będzie się prezentował prestiżowo, zachęcając potencjalnych nabywców. A nasza oferta stanie się bardziej atrakcyjna na rynku nieruchomości.

Galeria