Opis produktu

Listwy przypodłogowe MDF stanowią estetyczny element wykończenia i dekoracji wnętrz. Dzięki szerokiemu wyborowi profili – od klasycznych po nowoczesne – potrafią korzystnie zmienić proporcje i klimat wnętrza. Oprócz tego stanowią element maskujący kable i zakończenia tapet. Wykonane z płyty MDF i pomalowane farbą podkładową, nadają się od razu do montażu lub pomalowania na dowolny kolor farbą do MDF-u.

MDF to płyta pilśniowa średniej gęstości stanowiąca podstawowy materiał do produkcji budowlanych materiałów wykończeniowych. MDF stanowi idealny substytut dla naturalnego drewna, szczególnie drewna liściastego przy czym nie zawiera żadnych strukturalnych niedoskonałości jakie spotyka się w drewnie typu : sękatość,  złe ułożenie włókien, wielordzenność, pęknięcia czy też przeżywiczenie. W całym swoim przekroju jest materiałem o jednorodnej gęstości i składzie surowcowym. Powoduje to, że świetnie się nadaje do wszelkiego rodzaju obróbki: cięcie, wiercenie, frezowanie a nawet kształtowanie a wszystko to przy zachowaniu stabilności wymiaru i  utrzymaniu wyższej tolerancji dokładnie obrabianych części. Ze względu  również na wysokie walory powierzchni  płyta MDF nadaje się do lakierowania, pokrywania cienkimi filmami melaminowanymi, oklejania sztuczną i naturalną okleiną.

Listwy przypodłogowe drewnopodobne stanowią eleganckie zwieńczenie podłogi. Dodają wnętrzu szlachetności i zapewniają idealne przejście podłogi w ścianę. Oprócz tego stanowię element maskujący kable i zakończenia tapet. Świetnie współgrają z deskami drewnianymi, jak również panelami podłogowymi. Listwy przypodłogowe z płyty MDF są wykończone najwyższej jakości naturalną okleiną drewnianą w szerokiej gamie kolorów (dąb, buk, mahoń, sosna, olcha, czereśnia). Dostępne są również listwy w okleinie drewnopodobnej papierowej oraz PCV.

Listwy przypodłogowe z duropolimeru łączą w sobie funkcjonalność i komfort. Wykonane z nowoczesnego tworzywa polimerowego, są niezwykle odporne na uderzenia i urazy mechaniczne oraz wpływ wilgoci i promieniowania UV. Stanowią eleganckie zwieńczenie każdego rodzaju podłogi, zarówno drewnianej, jak i wykończonej kamieniem czy terrakotą. Oprócz tego stanowię element maskujący kable i zakończenia tapet.

Cokoły przypodłogowe PRESTIGE to wyjątkowy sposób na stylowe wykończenie wnętrza. Cokoły PRESTIGE łączą w sobie listwę przypodłogową i kaseton ścienny. Są to wysokie na 40 cm, złożone z 3 części moduły, wykonane z wysoko jakościowej płyty pilśniowej HDF. Ich powierzchnia wytłaczana jest ze strukturą drewna i dostępna są w szerokiej gamie oklein PVC drewnopodobnych i kolorowych. Cokoły PRESTIGE pasują do każdego rodzaju podłogi.

Panele ścienne to oryginalne rozwiązanie dla wnętrz, którym chcemy nadać tradycyjny angielski styl. Świetnie sprawdzą się w salonie, sypialni czy przedpokoju i sprawią, że pomieszczenia zyskają luksusowy sznyt . Panele ścienne Decor System to najwyższa jakość wykonania i trwałość na wiele lat. Wykonane są z płyty pilśniowej HDF o najwyższych parametrach odporności na wilgoć i odkształcenia. Powierzchnia paneli wytłaczana jest ze strukturą drewna i dostępna są w szerokiej gamie oklein PVC drewnopodobnych i kolorowych.

Panele sprzedajemy jako kompletny system o precyzyjnie określonych wymiarach modułu ale dla Państwa wygody wszystkie elementy składowe dostępne są osobno w odcinkach metrowych.